Atsiskaitymas

Atsiskaitymo sąlygos:
1. Atsiskaitymas pateikus originalius dokumentus (CAOD).
2. Patvirtintas neatšaukiamas akredityvas.

Pristatymas

Produkcija parduodama tiesiogiai galutiniam pirkėjui ir siunčiama, taikant tiesioginį pristatymo variantą. Konkurentabilios kainos leidžia parduoti produkciją vartotojams naudojantis pasaulinės klasės transporto galimybėmis ir tinklais. "Vigrimos" gamykla ir sandėliai yra įsikūrę netoli Klaipėdos, vienintelio Lietuvos uosto, todėl labai paranku plėtoti medienos gaminių eksportą įvairiomis kryptimis. Savo produkcija "Vigrima" gali pristatyti į kliento pageidaujamą vietą.
  Pagrindinis įmonės darbo principas - klientui duotas pažadas turi būti ištęsėtas, užtikrinant greitą pristatymą ir visišką patikimumą. Todėl "Vigrima" stengiasi laiku įvykdyti užsakymus, o ilgą pristatymą kompensuoti konkurencine kaina.

Bendradarbiavimas

Verslas "Vigrimai" - tai ne tik skaičiai ir sandėriai. Įmonė ypač vertina ilgalaikius ir draugiškus santykius. Ilgalaikiai ryšiai stiprina pasitikėjimą vieni kitais, o pasitikėjimas skatina glaudesnį bendradarbiavimą. Visa "Vigrimos" veikla sutelkta klientų poreikių patenkinimui. Tvirtas įsipareigojimas gaminti aukštos kokybės produkciją + mūsų lankstumas + geras servisas + mokėjimas prisitaikyti prie kliento poreikių ir rinkos sąlygų yra mūsų raktas į sėkmę. IŠBANDYKITE MUS ir įsistikinkite tuo patys!
 

Tel.: +370 698 11606;
+370 612 95806
+370 5 2791 773;
Faksas: +370 5 2791 771;
El. paštas: vigrima@takas.lt
Ozo g. 25 – 202, LT - 07150 Vilnius
Lietuva